Jaki wpływ na oczy ma promieniowanie UV?

O promieniowaniu ultrafioletowym mówi się głównie w kontekście oddziaływania na skórę, i konieczności jej ochrony przed nadmiernym natężeniem tego zjawiska, zwłaszcza gdy silniej eksponuje się ją na słońce, przede wszystkim w trakcie opalania. Skóra jednak to nie wszystko, co jest wrażliwe na promieniowanie. Ma ono wpływ również na oczy, i one również bez wątpienia zasługują […]

Możliwość komentowania Jaki wpływ na oczy ma promieniowanie UV? została wyłączona

Z czym się wiąże prowadzenie firmy?

Własna firma to marzenie wielu Polaków, zatrudnionych na etacie. Jednak tylko nieliczni podejmują wyzwanie, jakim jest prowadzenie firmy. Bardzo często okazuje się, że we własnej firmie jej właściciel realizuje większość zadań. W ramach prowadzenia firmy przedsiębiorca staje się specjalistą od spraw księgowych, bowiem dokonuje rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz odprowadza składki na ubezpieczenie społeczne.

Możliwość komentowania Z czym się wiąże prowadzenie firmy? została wyłączona

Warto o tym pamiętać

Zanim zdecydujemy się na prowadzenie firmy, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej branży. Oczywiste jest, że powinna to być dziedzina, na której się znamy. Jeśli więc całe życie pracowaliśmy – powiedzmy – w towarzystwie ubezpieczeniowym, to lepszym pomysłem byłaby agencja ubezpieczeniowa niż np. fabryka łożysk.

Możliwość komentowania Warto o tym pamiętać została wyłączona

Własna działalność

Własna firma to marzenie większości Polaków, mających powyżej uszu pracy na etacie lub na umowę – zlecenie. Mamy dosyć niekompetentnych kierowników, niskich zarobków i kultury korporacyjnej, której motywem przewodnim jest wyzysk. Jeśli więc posiadamy jakąś umiejętność, którą będziemy w stanie sprzedać na rynku, mamy na siebie pomysł i jesteśmy na tyle odważni, aby wziąć na […]

Możliwość komentowania Własna działalność została wyłączona

Jakość przede wszystkim!

Jeśli zdecydowałeś się działać w sferze biznesu, powinieneś w pierwszej kolejności zadbać o jakość oferowanych przez siebie dóbr. Nieważne, czy chodzi tu o sprzedaż spółek z o. o., artykułów spożywczych, samochodów, nieruchomości, instrumentów finansowych, czy asfaltu. Po pierwsze – jeśli nabywca będzie zadowolony z transakcji, zwiększasz w ten sposób prawdopodobieństwo, że wróci po więcej.

Możliwość komentowania Jakość przede wszystkim! została wyłączona